درباره ما

شرکت توان اکسیر فارمد که در سال 1396 بصورت سهامی خاص تاسیس  گردیده ،  هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت دارو کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی سلامت آحاد مردم  کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به خداوند متعال ،  دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون ارتقا سلامت عمومی جامعه، پیشگیری از بیماری و درمان آسان و موثربیماران گام های موثری بردارد.

با چنین رویکردی که تأمین سلامت همه آحاد مردم  در اولویت قرار گرفته ، ماموریت کاری این شرکت به شرح ذیل معین گردیده است :

  • تولید مکمل های تغذیه ای از فرآورده های طبیعی زنبور عسل
  • تولید انواع دارو
  • تولید محصولات آرایشی بهداشتی
  • آموزش عمومی مردم برای حفظ و ارتقا سلامت و جلوگیری از ابتلا به بیماری

شرکت توان اکسیر فارمد  در حال حاضر با اشتغال بیش از 15 نفر بصورت مستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید مکمل های تغذیه ای و دارو در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای تجربه سالها کار در حوزه  کنترل کیفیت و فرمولاسیون صد ها دارو در طی دو دهه توسط مدیران این شرکت بنا نهاده شده  بطوریکه  که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه و با تاکید بر کیفیت محصولات تولیدی بصورت هماهنگ ، پیگیری می شوند.

 عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت  نیز در طی چند سال گذشته  ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های سلامت  مردان ، زنان و فرزندان  این مرزو بوم را مرتفع نماید .  بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است  اما با هدف سلامت هر ایرانی و زدودن درد ،  رنج و آلام هر یک از هم وطنانمان   مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

   Health for life   سلامتی برای زندگی                                                   

Health for life*سلامتی برای زندگی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.